powered by RaceResults360

Auto Refresh (on|off)

Pl Div Div Pl Name Age City St Swim T1 Bike T2 Run Time descending
M 10-10  McLeod, Lawson  10  LUTZ  FL  1:45  1:15  11:35  0:33  3:01  00:18:07 
M 9-9  Legg, Braxton  TAMPA  FL  2:01  1:23  11:32  0:41  3:04  00:18:40 
M 9-9  Kruger, Colin  TRINITY  FL  1:59  1:26  11:30  0:36  3:12  00:18:40 
M 10-10  Gates, Bryson  10  CANTON  GA  1:48  1:32  11:53  0:38  3:18  00:19:07 
M 10-10  Stone, William  10  LARGO  FL  2:06  1:16  12:05  0:42  3:05  00:19:14 
M 9-9  Henson, Blake  ORLANDO  FL  1:58  1:27  12:46  0:38  3:12  00:19:59 
M 10-10  Rosser, Jack  10  OAKLAND  FL  1:54  1:38  12:07  0:42  3:48  00:20:07 
M 10-10  Christensen, Andrew  10  OVIEDO  FL  1:39  1:58  12:36  0:46  3:16  00:20:13 
M 10-10  Henson, Trey  10  ORLANDO  FL  2:06  1:37  13:07  0:37  3:05  00:20:30 
10  M 10-10  Skarupa, Michael  10  ST. PETERSBURG  FL  2:23  1:31  12:31  0:47  3:21  00:20:32 
11  F 10-10  Behrmann, Sydnie  10  ALPHARETTA  GA  2:01  1:35  12:51  0:39  3:44  00:20:48 
12  M 10-10  Dudak, Maxwell  10  BOCA RATON  FL  2:02  1:45  12:48  0:53  3:27  00:20:53 
13  M 9-9  Palmieri, Manuel  MIAMI BEAH  FL  1:59  1:23  13:40  0:46  3:11  00:20:56 
14  M 8-8  Bonnet-Eymard, Tristan  WINTER GARDEN  FL  2:11  1:36  13:03  0:39  3:31  00:20:58 
15  F 9-9  White, Kinsley  SEBRING  FL  2:08  1:26  13:17  0:46  3:29  00:21:04 
16  M 9-9  Melsom, Robert George  SAINT PETERSBURG  FL  2:01  1:34  13:05  0:41  3:49  00:21:08 
17  M 10-10  Anderson, Christopher  10  MELROSE  FL  2:15  1:36  13:06  0:42  3:30  00:21:08 
18  F 10-10  Byrnes, Vivian  10  ORLANDO  FL  2:18  1:33  12:48  0:38  3:54  00:21:10 
19  M 7-7  Cubito, Benjamin  ST PETE  FL  2:12  1:15  13:52  0:34  3:25  00:21:16 
20  M 10-10  10  Sykes, Garrett  10  TAMPA  FL  1:38  1:39  14:03  0:46  3:15  00:21:19 
21  M 7-7  Glenn, Turner  FLEMING ISLAND  FL  2:25  1:25  13:21  0:38  3:37  00:21:23 
22  F 9-9  McLeod, Lilly  BROOKSVILLE  FL  2:26  1:34  12:55  0:39  3:53  00:21:26 
23  M 10-10  11  Hurd, Ethan  10  BELLEAIR  FL  2:38  1:35  13:05  0:43  3:27  00:21:27 
24  M 9-9  Papa, Beckett  PALM BEACH GARDENS  FL  1:59  1:36  14:08  0:38  3:22  00:21:42 
25  F 10-10  Garcia, Kali  10  ALTAMONTE SPRINGS  FL  1:52  1:45  13:29  0:50  3:50  00:21:44 
26  F 10-10  Bibler, Tori  10  SARASOTA  FL  1:49  1:33  13:51  0:44  4:15  00:22:10 
27  F 10-10  Apicella, Angelina  10  WELLINGTON  FL  2:18  1:42  13:30  0:45  3:58  00:22:11 
28  F 9-9  Cubito, Anna  ST PETE  FL  2:02  1:22  14:19  0:41  3:49  00:22:12 
29  F 10-10  Ewald, Amber  10  LAND O LAKES  FL  1:48  1:49  14:18  1:00  3:28  00:22:20 
30  F 10-10  Nordstrom, Olivia  10  ST. PETERSBURG  FL  2:06  1:35  14:06  0:52  3:47  00:22:25 
31  F 10-10  Stock, Sophia  10  BRADENTON  FL  2:24  1:31  13:56  0:38  3:58  00:22:25 
32  F 9-9  McClellan, Katherine  REDINGTON BEACH  FL  2:20  1:37  14:06  0:42  3:44  00:22:27 
33  M 10-10  12  Russell, Whit  10  LARGO  FL  2:19  1:43  13:35  1:07  3:50  00:22:33 
34  M 9-9  Georgiev, Alex  OAKLAND  FL  2:25  1:42  14:05  0:48  3:36  00:22:33 
35  F 10-10  Rexroad, Annaliese  10  LARGO  FL  2:36  1:44  13:49  0:41  4:01  00:22:49 
36  M 9-9  Gisclair, Luke  TAMPA  FL  2:27  1:43  14:08  0:45  3:57  00:22:58 
37  F 9-9  Hasselbach, Haydn  TAMPA  FL  2:20  1:22  15:02  0:37  3:41  00:23:00 
38  F 10-10  10  Hixson, Kiersten  10  NEW PORT RICHEY  FL  2:39  1:25  13:51  0:45  4:24  00:23:03 
39  F 10-10  11  Caputo, Kassidy  10  SEBRING  FL  2:30  1:33  14:06  0:46  4:20  00:23:12 
40  M 15-15  Reyes, Ricardo  15  TAMPA  FL  2:34  0:56  13:33  0:31  5:40  00:23:13 
41  M 8-8  Maloney, Liam  TAMPA  FL  2:17  2:01  14:34  0:43  3:44  00:23:15 
42  M 10-10  13  Tardonia, Frankie  10  JUPITER  FL  2:20  1:47  14:07  1:03  4:04  00:23:19 
43  M 8-8  Hallas, Tanner  SAINT PETERSBURG  FL  2:08  1:52  14:42  0:53  3:46  00:23:20 
44  F 9-9  Stoller, Ava  ST. PETERSBURG  FL  3:11  1:41  13:50  1:07  3:34  00:23:20 
45  M 9-9  Swartz, Lance  PINELLAS PARK  FL  2:17  1:42  14:55  0:47  3:47  00:23:27 
46  F 10-10  12  Mickler, Ella  10  JACKSONVILLE  FL  2:48  1:45  14:30  0:49  3:40  00:23:31 
47  M 8-8  Matthews, Jack  BELLEAIR  FL  2:34  1:37  15:06  0:50  3:27  00:23:32 
48  F 10-10  13  Holadia, Carly  10  ORLANDO  FL  2:15  1:55  14:23  0:56  4:17  00:23:44 
49  M 8-8  Glover, Zach  TAMPA  FL  2:35  2:06  14:51  0:35  3:39  00:23:45 
50  M 8-8  Bartelt, Nathan  SANFORD  FL  2:55  1:51  14:34  0:43  3:46  00:23:46 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>

 

Question about your Results?