powered by RaceResults360

Auto Refresh (on|off)

Pl Div Div Pl Name Age City St Swim T1 Bike T2 Run Time descending
TEAM MALE  ST PETE BICYCLE & FITNESS TE  30  ST PETE  FL  9:41  3:41  1:01:50  1:05  35:54  01:52:09 
TEAM COED  ENDUROFIT  30  RIVERVIEW  FL  11:47  5:40  57:48  1:03  38:10  01:54:25 
TEAM MALE  TEAM CERBERUS  66  ST. PETERSBURG  FL  9:46  3:19  1:05:38  0:56  37:28  01:57:04 
TEAM MALE  THE SUFFERFEST  44  SAINT PETERSBURG  FL  10:45  4:43  1:01:50  1:17  42:19  02:00:52 
TEAM COED  ST PETE BICYCLE & FITNESS TE  49  ST PETE  FL  10:51  5:18  1:08:34  1:11  35:30  02:01:22 
TEAM MALE  THREE PHILOSOPHERS  55  TAMPA  FL  11:46  4:04  1:09:49  1:31  36:51  02:03:59 
TEAM COED  NOTORIUS TRI MAFIA #2  42  TAMPA  FL  13:34  4:35  1:03:30  0:59  41:59  02:04:36 
MASTERS T MALE  DR. JIM ST. LOUIS  47  AFTON  MN  10:33  4:20  1:01:47  0:44  41:25  02:04:47 
MASTERS T COED  BADASSISM  44  CARLSBAD  CA  10:44  3:52  1:10:16  1:10  38:52  02:04:53 
10  TEAM MALE  ASI 1  37  ST. PETERSBURG  FL  10:37  4:08  1:06:00  1:11  43:51  02:05:44 
11  MASTERS T COED  TARPON TOTAL FITNES TRIO  53  PALM HARBOR  FL  18:59  1:23  1:02:34  1:09  42:28  02:06:32 
12  TEAM COED  NVM #1  47  TAMPA  FL  10:40  4:36  1:04:49  1:05  46:23  02:07:31 
13  TEAM COED  LAKELAND LANDSHARKS  36  LAKELAND  FL  14:36  4:14  1:06:20  0:54  41:48  02:07:50 
14  TEAM MALE  BUSCH LEAGUE  38  TAMPA  FL  12:58  4:44  1:06:53  1:01  40:47  02:08:23 
15  TEAM FEMALE  TEAM TRIPLE THREAT  49  WINTER GARDEN  FL  18:21    1:06:28  1:24  42:48  02:08:59 
16  MASTERS T COED  TOTAL FITNESS FANS  60  TARPON SPRINGS  FL  12:48  4:10  1:05:11  0:58  47:06  02:10:12 
17  MASTERS T MALE  NTM #3  40  SAINT PETERSBURG  FL  11:49  5:34  1:09:03  1:25  43:21  02:11:11 
18  TEAM MALE  PALOALTO NETWORKS  17  LARGO  FL  9:25  4:57  1:17:40  1:24  39:08  02:12:33 
19  TEAM COED  ALPHA 1  37  ORLANDO  FL  14:53  5:34  1:11:28  1:11  39:52  02:12:56 
20  TEAM MALE  TRIVELOCITY  58  TAMPA  FL  11:47  3:51  1:02:39  1:08  54:50  02:14:12 
21  TEAM COED  LEROY'S BIKEWORKS  32  MULBERRY  FL  17:13  4:06  1:06:03  1:03  47:26  02:15:49 
22  TEAM COED  HDR TRIPLE THREAT  54  SAFETY HARBOR  FL  11:50  5:57  1:12:30  1:17  45:13  02:16:45 
23  TEAM COED  THE WARRIORS  39  TAMPA  FL  14:52  4:19  1:04:38  0:59  52:27  02:17:13 
24  TEAM FEMALE  RMC TRIATHLON  21  OAKVILLE  ON  12:58  5:02  1:13:33  1:13  45:47  02:18:31 
25  MASTERS T COED  GEARLINK RACING  53  RIVERVIEW  FL  13:51  5:17  1:08:47  1:29  49:35  02:18:57 
26  TEAM COED  10  NIKI'S MINIONS  51  CORAL GABLES  FL  10:48  4:15  1:09:01  1:11  53:48  02:19:00 
27  MASTERS T COED  RAYS, PAIN AND STEEL  48  GULFPORT  FL  16:33  4:50  1:11:59  1:22  45:41  02:20:23 
28  TEAM COED  11  TEAM SBR  38  TAMPA  FL  15:01  4:36  1:08:10  1:14  51:24  02:20:23 
29  MASTERS T COED  MIGHTY MIXX  63  TAMPA  FL  17:31  5:58  1:10:22  1:48  42:58  02:20:35 
30  TEAM COED  12  CAT'S IN THE CRADLE  53  CLEARWATER  FL  12:55  6:26  1:10:14  1:32  49:33  02:20:38 
31  TEAM MALE  PLAID PIRATES  15  CLEARWATER  FL  15:07  4:17  1:16:58  1:01  44:15  02:21:36 
32  MASTERS T COED  TEAM VINOY  51  TREASURE ISLAND  FL  12:02  4:46  1:14:06  1:12  48:01  02:22:05 
33  MASTERS T FEMALE  TEAM JELAJO  47  HUDSON  FL  12:49  5:04  1:13:59  1:31  48:50  02:22:11 
34  TEAM COED  13  TRI-TO-WIN  39  ST. PETERSBURG  FL  12:05  4:37  1:14:02  1:15  50:28  02:22:26 
35  MASTERS T MALE  TEAM WOW ST PETE  44  ST PETE  FL  11:38  4:19  1:12:21  1:48  52:30  02:22:34 
36  TEAM FEMALE  TRIPLE CROWN RACING  40  LUTZ  FL  14:46  4:57  1:10:01    53:05  02:22:47 
37  TEAM COED  14  ZIPPIN SKY SQUAD  27  ATLANTA  GA  17:07  4:52  1:15:35  0:55  45:10  02:23:37 
38  TEAM FEMALE  MEB  38  ST. PETERSBUG  FL  15:32  4:34  1:11:44  1:44  48:32  02:24:05 
39  TEAM COED  15  CHEVAL AC  47  LUTZ  FL  15:29  6:29  1:16:01  1:10  45:26  02:24:33 
40  TEAM COED  16  ST. PETE BICYCLE AND FITNESS  46  SAINT PETERSBURG  FL  14:19  5:09  1:09:11    56:31  02:25:07 
41  MASTERS T COED  JET SCOTTSDALE  58  SCOTTSDALE  AZ  12:20  5:05  1:16:33  2:11  49:51  02:25:58 
42  TEAM MALE  10  TEAM CARGO  55  ST PETERSBURG  FL  13:04  4:40  1:18:23    50:02  02:26:07 
43  TEAM MALE  11  THE THREE AMIGOS  42  LUTZ  FL  15:28  5:10  1:13:29  1:29  51:35  02:27:08 
44  MASTERS T COED  HARBOR MASTERS  55  SAFETY HARBOR  FL  16:46  6:01  1:12:33    52:32  02:27:49 
45  TEAM COED  17  WICKS  52  TAMPA  FL  14:32  6:56  1:14:18  1:46  51:33  02:29:03 
46  MASTERS T MALE  TEAM IRC  55  SEABROOK  TX  15:13  5:15  1:11:05  1:14  54:37  02:29:22 
47  MASTERS T COED  10  THE TOUGH  56  ST. PETERSBURG  FL  14:59  4:48  1:15:24  2:00  52:17  02:29:26 
48  TEAM COED  18  OWLS  58  TAMPA  FL  13:47  6:16  1:18:39  2:06  49:16  02:30:02 
49  TEAM COED  19  ASI 2  52  ST. PETERSBURG  FL  17:50  6:10  1:21:53  1:22  44:01  02:31:14 
50  MASTERS T COED  11  SANS SOUCI  50  SAINT PETERSBURG  FL  12:08  6:11  1:11:13  1:45  1:00:29  02:31:44 

1 2 3  >>

 

Question about your Results?